Obiektyw Auto Iris 5-50mm FUJINON – świetna jakość w kuszącej cenie

Potrzebujesz wysokiej jakości obiektywu do kamery megapikselowej? W takim przypadku warto zdecydować się na coś, co będzie w pełni dawało bezpieczeństwo, szczegółowy obraz i co będzie można dodatkowo dopasować do swoich potrzeb całkowicie. Taki miedzy innymi jest obiektyw Auto Iris 5-50mm FUJINON, który kupowany jest obecnie bardzo często. Czym się on charakteryzuje? Przede wszystkim jego plusem jest wysoka jakość wykonania oraz parametry techniczne godne kamer kosztujących krocie. W tym obiektywie zastosowano regulowaną ogniskową obiektywu w przedziale od 5 do 50 m, jasność F1.6, a także maksymalną rozdzielczość 1.3 Mpx, więc chociaż nie jest to najwięcej, to jednak parametry te w zupełności wystarczają do monitoringu na najwyższym poziomie. Także w obiektywie zastosowano pierścień do regulacji ostrości i ogniskowej, więc z kamerą będzie można obserwować zarówno przedmioty znajdujące się w pobliżu, jak i te znajdujące się dalej. Jeżeli zatem szuka się funkcjonalnego, niedrogiego, ale przy tym dającego świetne wyniki obiektywu do kamery megapikselowej, warto popatrzeć na model Auto Iris 5-50mm FUJINON. W tym przypadku doskonała jakość idzie w parze z kuszącą ceną, co powoduje dużą popularność tego modelu.

Obiektyw megapikselowy AUTO IRIS 5-50mm FUJINON przeznaczony jest do montażu w kamerach megapikselowych posiadających mocowanie CS.

Jesteś zainteresowany kupnem obiektywu Fujinon 5-50mm Auto Iris? Skontaktuj się z działem handlowym sklepu internetowego NAPAD.PL – oferujemy atrakcyjne RABATY CENOWE oraz POMOC w doborze odpowiedniego sprzętu do monitoringu.

Koszyk sklepu internetowego NAPAD.PL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *