Kamera IP BCS

Monitoring ulic i imprez sportowych z kamerą szybkoobrotowa IP BCS-SD6681-HN

Kamera IP BCS

Kamera IP BCS

Model kamery szybkoobrotowej IP BCS-SD6681-HN znajduje swoje zastosowanie w precyzyjnym monitorowaniu w obiektów sportowych, parkingów, ulic gdzie istnieje konieczność szybkiej identyfikacji obiektów. Kamera ta może być używana zarówno wewnątrz jak i zewnątrz(dzięki wbudowanej grzałce). Co więcej oparta jest na nowoczesnym megapikselowym przetworniku CCD firmy SONY.  Posiada obiektyw o zmiennej ogniskowej od 4.7 – 84.6 [mm], zapewniający dobre pole widzenia kamery.
Widoczność detali możliwa jest także dzięki 18 krotnemu zoomowi optycznemu. Inne istotne cechy kamery to: stały auto-focus, automatyczna przesłona, elektroniczna migawka.

Dane techniczne:


– kompresja video H.264/MPEG-4
– funkcja D&N
– 1/4” SONY 1.3Mpx
– 0.5lux (tryb kolor)
– 0.02 lux (tryb B/W)
– 18xZOOM optyczny
– 12xZOOM cyfrowy
– mechaniczny filtr podczerwieni
– temperatura pracy od -40°C do 60°C
– zasilanie 24V/3A

W BCS-SD6681-HN zastosowano inteligentne pozycjonowanie 3D za pomocą myszki w połączeniu z aplikacją PSS. Polega ono na zaznaczeniu fragmentu obrazu na ekranie, który powoduje automatyczne ustawienie kamery na środku zaznaczonej pozycji oraz powiększa zaznaczony fragment na pełny ekran. Zastosowano również definiowane strefy prywatności, które uniemożliwiają podgląd i rejestrację obszarów niedozwolonych. Kamera posiada 8 dowolnie definiowanych stref, które maskują wybrane fragmenty obserwowanego obszaru, niezależnie od położenia głowicy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *