Kamera megapikselowa POE-250HD

Kopułkowa kamera POE-250HD AirLive

Dzisiaj kamery megapikselowe cieszą się coraz większą popularnością w monitoringu. Pozwalają one nie tylko na to, aby zagwarantować o wiele lepszą jakość obrazu przy dużej liczbie szczegółów, ale również ich obsługa oraz możliwości są znacznie większe. Właściwie w ciągu najbliższych kliku lat pewnie wyprą one całkowicie kamery analogowe z rynku i monitoring IP stanie się najbardziej popularny. Dzisiaj co dyspozycji mamy naprawdę bardzo dużo różnego rodzaju urządzeń w tej dziedzinie – jednym z nich jest kamera POE-250HD AirLive. Czym się ona charakteryzuje?

To model kopułkowy, który wyposażony jest w wysokiej jakości podzespoły gwarantujące dobrą jakość obrazu oraz szybkie jego przesyłanie. Wyposażony jest on w przetwornik 1/3″ Progressive CMOS oraz obsługuje on rozdzielczość 1280×1024 przy liczne pikseli 1.3 Mpx. Ma dodatkowo regulowany obiektyw 4-9 mm oraz jest wyposażony w dwukierunkowy system audio. Co prawda najnowsze dostępne na rynku kamery mają już nawet po 5 Mpx, ale mniejsza rozdzielczość również świetnie wystarcza do monitoringu oraz daje czytelny i szczegółowy obraz.

Kamera megapikselowa POE-250HD

Kamera kopułkowa i megapikselowa POE-250HD marki AirLive to zatem naprawdę bardzo dobre rozwiązanie. Idealnie sprawdza się ona na zewnętrz, jej obudowa jest odporna na uderzenia, a przy okazji cała konstrukcja jest łatwa w montażu, więc stworzenie systemu monitoringu z nią nie będzie żadnym problemem. Warto też wskazać, że nie jest to rozwiązanie drogie, więc tym bardziej warto pomyśleć o tym, aby zdecydować się na tego rodzaju model.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *