kamera megapikselowa ipC

Kamery megapixelowe ON-H696RP / AT-H69IP i ON-H796RP / AT-H79IP.

Kamery megapixelowe ON-H696RP / AT-H69IP i ON-H796RP / AT-H79IP.

Firma IPCam wprowadziła na rynek dwie nowe kamery megapixelowe ON-H696RP / AT-H69IP i ON-H796RP / AT-H79IP. Są one tworzone w najnowocześniejszej technologii megapixelowej, co sprawia, że budzą coraz większe zainteresowanie. Z tego względu nie mogło ich oczywiście zabraknąć w ofercie sklepu Napad.pl. Postaramy się przybliżyć ich charakterystyki, najważniejsze parametry i opcje, jakie nam oferują.

Kamera IP ON-H696RP / AT-H69IP

kamera megapikselowa ipC

Kamera IP ON-H796RP / AT-H79IP

Kamery świetnie spełniają swoje zadanie, zarówno model ON-H696RP / AT-H69IP który znajduje swoje zastosowanie wewnątrz pomieszczeń, jak i ON-H796RP / AT-H79IP, który stosujemy na zewnątrz dzięki jego solidnej, pyłoszczelnej obudowie i klasie szczelności IP66. Kamery posiadają matrycę 2.0 Mpx, co gwarantuje najwyższej klasy szczegółowość i ostrość rejestrowanego obrazu, w rozdzielczości sięgającej 1600/1200 pikseli. Dzięki temu np. rozpoznanie twarzy, czy tablicy rejestracyjnej nie będzie stanowiło problemu. Twórcy kamer zastąpili standardowe kompresje jak MJPG, MJPG-4 nową – H.264 , która jest bez porównania zdecydowanie lepsza od swoich poprzedników i zapewnia nieprawdopodobną redukcję przesyłanych danych. W konsekwencji na dyskach twardych rejestratorów cyfrowych będziemy mogli zapisać jeszcze więcej informacji co jest bardzo praktyczne i wygodne. Firma IPCam oferuje nam również bezpłatne oprogramowanie CMS. Dzięki niemu będziemy mieć możliwość stworzenia własnego systemu monitoringu, który umożliwia kontrolę obrazu nawet z 36 kamer. Jeśli będziemy chcieli zdalnie konfigurować naszą kamerę, czy ujrzeć obraz jaki rejestruje na żywo, to nic prostszego! Wystarczy nam dostęp do internetu i przeglądarka internet explorer. Kamery przełączają się same na tryb nocny, gdy zapadnie zmierzch, do dyspozycji mamy 35 diod podczerwieni, w modelu ON-H796RP / AT-H79IP oświetlają skutecznie obszar do nawet 20 metrów. Nawet całkowita ciemność nie przeszkodzi w zarejestrowaniu obrazu. Dzięki praktycznej konstrukcji uchwytów, można ją przymocować w wielu pozycjach. Posiada także regulowany obiektyw o ogniskowej 3.6-16mm. Możemy go dostosować według własnych potrzeb użytkowania. Model do zastosowań wewnątrz posiada mocowanie obiektywu (CS/C). Obiektyw oczywiście można kupić w naszym sklepie.

Jak widzimy, kamery te są niezwykle funkcjonalne. Dopiero wkraczają na rynek, ale patrząc na ich parametry i jakość można stwierdzić, że firma IPCam podołała zadaniu i stworzyła kamery, które sprostają oczekiwaniom współczesnej techniki i licznego grona użytkowników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *