Kamera megapikselowa YUC-HM96-27POE

Kamera megapikselowa YUC-HM96-27POE

Współcześnie kamery IP YUC-HM96-27POE zyskują coraz większą popularność ze względu na szerokie możliwości, jakie oferują użytkownikowi. Przede wszystkim, dzięki podłączeniu LAN znacznie wygodniejszy jest bieżący podgląd, może on odbywać się nawet na telefonie komórkowym. Inne, dodatkowe opcje, jak powiadamianie o zdarzeniach poprzez e-mail, czy strumieniowe przesyłanie nagrywanego obrazu sprawiają, że osoba zarządzająca monitoringiem może być mobilna, nie ma konieczności przebywania stale w tym samym miejscu.

Oprócz stałego połączenia LAN, kamera YUC-HM96-27POE, reprezentujący kamery megapikselowe, posiada zaawansowany przetwornik Progressive CMOS, który pozwala na uzyskiwanie nagrań i obrazów w wysokiej rozdzielczości 1600×1200 (2.0 Mpx). Kamera pozwala na rejestrację scen zarówno w ciągu dnia jak i w czasie nocy, dzięki wbudowanemu czujnikowi natężenia światła, który w razie potrzeby (niedostateczne oświetlenie) przełącza kamerę w tryb czarno-biały, by zachować wysoką jakość nagrania.

Kamera megapikselowa YUC-HM96-27POE

Dzięki systemowi PoE (Power over Ethernet), monitoring uzyskuje możliwość zasilania z tego samego łącza, które tworzy LAN. W ten sposób kamera wymaga podłączenia mniejszej iloœci kabli i redukuje problem z koniecznością lokalizacji przewodów elektrycznych w ten sposób, by było możliwe podłączenie do nich kamery. Obraz przesyłany z kamer posiada możliwość kompresji H.264 a także MJPEG/MPEG-4. Ta pierwsza opcja pozwala znacznie zaoszczędzić na wielkości przesyłanych plików, co zdecydowanie zmniejsza całkowite obciążenie sieci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *