Kamera megapiskselowa YUC-Hi96RPOE

Kamera megapikselowa YUC-Hi96RPOE

Kamery megapikselowe pozwalają na uzyskanie lepszej jakości w porównaniu do tradycyjnych typów urządzeń wykorzystywanych do monitoringu. Dzięki temu modele takie jak kamera YUC-Hi96RPOE są coraz chętniej wybierane przez użytkowników oczekujących czytelnego obrazu z zachowaniem dużej ilości szczegółów. Jest to możliwe dzięki przetwornikowi 1/3″ Progressive CMOS, pozwalającemu na pracę w wysokiej rozdzielczości, w zakresie której kamera IP YUC-Hi96RPOE osiąga wartość 2Mpx (1600×1200).

Dodatkowo, jak inne kamery IP, model zapewnia możliwość połączenia z internetem, a co za tym idzie – regulacji z dowolnego miejsca, które posiada dostęp do internetu. Może to być nawet telefon komórkowy, o ile obsługuje przeglądarką Internet Explorer 6 lub wyższą, która służy do konfiguracji. Oprócz tego, dzięki systemowi Power over Ethernet (PoE) kamera może być zasilana tym samym kablem, którym jest podłączona do sieci LAN, co sprawia że nie ma potrzeby lokalizowania dodatkowych kabli elektrycznych w miejscu instalacji kamery.

Kamera megapikselowa YUC-Hi96RPOE

Kamera megapikselowa YUC-Hi96RPOE jest skuteczna nawet w nocy – dzięki czujnikowi natężenia światła monitoring automatycznie przestawia się na tryb nocny. W tym celu wykorzystywane jest 36 diod podczerwieni zapewniających skuteczne nagrywanie w zasięgu 12 metrów – wystarczająco, by objąć ulicę lub niewielki placyk. Istnieje też możliwość ustawienia kamery w ten sposób, by nagrywanie rozpoczynało się z momentem wykrycia ruchu na monitorowanym obszarze, dzięki czemu rejestrowane jest tylko to ma wpływ na bezpieczeństwo, co znacznie zmniejsza wielkość zapisywanych plików i ułatwia dotarcie do konkretnych scen.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *