Kamera megapikselowa YUC-H796RPOE

Kamera megapikselowa YUC-H796RPOE

Mając do dyspozycji kamery IP YUC-H796RPOE, użytkownik może sterować ustawieniami kamery oraz korzystać z podglądu za pomocą łącza internetowego. Jest to bardzo wygodne, ponieważ daje szansę szybkiej i wygodnej regulacji wszystkich wymaganych opcji. Dodatkowo przesyłanie strumieniowe pozwala na podgląd z dowolnego miejsca posiadającego połączenie internetowe i obsługującego przeglądarkę internetową Internet Explorer 6 lub wyższą. Dostęp do danych można mieć nawet za pomocą telefonu komórkowego, a system może wysyłać na e-mail powiadomienia o zdarzeniach.

Kamery megapikselowe YUC-H796RPOE umożliwiają nagrywanie w wysokiej rozdzielczości. W tym przypadku przetwornik Progressive CMOS zapewnia rozdzielczość 1600×1200 UXGA, co daje możliwość precyzyjnego podglądu z łatwym rozróżnianiem szczegółów, oraz powiększania fragmentów obrazu przy ich odtwarzaniu, kiedy potrzeba przyjrzeć się któremuś z elementów dokładniej. Kompresja do formatu H. 264 zapewnia znaczenie mniejszą wielkość przesyłanych strumieni plików, porównując do formatu MJPEG i MPEG-4 (również obsługiwanych przez kamerę).

Kamera megapikselowa YUC-H796RPOE

Kamera YUC-H796RPOE pozwala na monitoring nocny, dzięki trybowi nocnemu. System automatycznie uruchamia 36 diod podczerwieni, kiedy zapada zmierzch lub w innej sytuacji niedostatecznego oświetlenia. Dzięki nim skuteczny zasięg nagrywania w nocy to 20 metrów, przy zachowaniu ostrości i czytelności obrazu. Kamera obsługuje karty SD, posiada szczelną i wytrzymałą obudowę. Dodatkowo jest objęta 24-miesięczną gwarancją.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *