Kamera megapikselowa YUC-H696RPOE

Kamera megapikselowa YUC-H696RPOE

Kamery megapikselowe wykorzystywane są w warunkach wymagających dużej czytelności obrazu, kiedy ważne jest dobre odwzorowanie szczegółów a dodatkowo użytkownik stawia na możliwość regulacji kamery za pomocą systemu komputerowego, co jest znacznie wygodniejsze niż w przypadku kamer analogowych, wymagających najczęściej regulacji ręcznej. Kamera megapikselowa YUC-H696RPOE posiada  dobre parametry, które umożliwia precyzyjną rejestrację obrazu i jego podgląd w wysokiej jakości.

Kamera YUC-H696RPOE obsługuje strumień wideo o rozdzielczości do 1600×1200 (UXGA), co zapewnia bardzo czytelny podgląd z możliwości rozróżnienia drobnych szczegółów. Dodatkowo dzięki temu w czasie odtwarzania łatwo jest powiększyć ten fragment obrazu, który wymaga dokładniejszego sprawdzenia. Kamera umożliwia monitoring również w nocy, dzięki automatycznie przełączanemu trybowi dzień/noc, który przełącza kamerę w tryb czarno-biały, kiedy wymagają tego niekorzystne warunki oœwietleniowe. Dodatkowo kamerę wyposażono w mechaniczny filtr podczerwieni.

kamera megapikselowa YUC-H696RPOE

Podobnie jak inne kamery megapikselowe IP YUC-H696RPOE umożliwia dostęp za pomocą sieci internetowej, jest obsługiwany przez przeglądarkę Internet Explorer 6 lub wyższą. Dużą wygodę przy instalacji zapewnia system Power over Ethernet, który umożliwia przesyłanie energii elektrycznej potrzebnej do zasilania kamery tym samym łączem, którym przesyłany jest obraz internetowo. Dzięki temu nie ma potrzeby instalacji gniazdek elektrycznych w pobliżu kamer. Model jest świetnie przygotowany do monitoringu wnętrz, przy użyciu na zewnątrz wymaga dodatkowej obudowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *