Kamera megapikselowa OD-600HD

Kamera megapikselowa PTZ OD-600HD

Monitoring dzięki kamerze OD-600HD daje administratorowi bardzo szerokie możliwości, które doskonale wpisują się w zaawansowane systemy bezpieczeństwa wykorzystywane na parkingach, lotniskach czy w portach. Jedną z ważniejszych opcji jest możliwość obrotu i nachylenia. Model oferuje kąt obrotu 355 stopni i kąt nachylenia 90 stopni, dzięki czemu w zasięgu pola widzenia obraz może być rejestrowany z każdego kierunku. Dodatkowo obraz można powiększyć korzystając z cyfrowego zoom’u, co odbywa się bez utraty jakości obrazu.

Jest to możliwe dzięki obsługiwanej rozdzielczości 1280×1024 (1,3 Mpx), jaką zapewniają kamery megapikselowe OD-600HD. Uzyskiwana jakość nagrania jest wyższa niż w przypadku tradycyjnych rozwiązań CCTV. Kompresja do formatu H.264 decyduje o korzystnym zmniejszeniu wielkości przesyłanych pakietów plików. Sprawia to, że zmniejsza się wymagana do zachowania ciągłości nagrań powierzchnia dyskowa, której rozbudowywanie wiąże się z kosztami.

Kamera megapikselowa OD-600HD

Dzięki rozwiązaniu Power over Ethernet, możliwe jest doprowadzenie do urządzenia jednego kabla Ethernet i w ten sposób zapewnienie zarówno energii elektrycznej, jak i połączenia internetowego, które wyróżnia kamery IP. Najważniejszą cechą w tym przypadku jest możliwość konfiguracji oraz uzyskania podglądu z właściwie każdego miejsca na świecie, w którym znajduje się komputer podłączony do internetu, co jest rozwiązaniem niezwykle wygodnym. Model może obsługiwać także CamPro Express – oprogramowanie które udostępnia opcję gwarantującą podgląd z 32 kamer na jednym komputerze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *