Kamera megapikselowa POE-250HD

Kamera megapikselowa POE250HD

Proste w instalacji i obsłudze kamery IP są obecnie chętnie wykorzystywane w monitoringu, skutecznie zastępując niektóre systemy CCTV. Kamera POE250HD, podobnie jak inne urządzenia IP, daje możliwość podłączenia do internetu i utworzenia sieci monitoringu. Kamera obsługuje CamPro Express – software, który pozwala na podgląd z 32 kamer na jednym komputerze. Połączenie z internetem decyduje o tym, że podgląd można uzyskać na każdym komputerze posiadającym połączenie z internetem. Dodatkowo, kiedy jest to niemożliwe, wystarczy telefon z technologią 2,5/3G.

Zdalny dostęp jest tylko jedną z funkcjonalności, jakie posiadają kamery AirLive POE250HD. Przede wszystkim są to kamery megapikselowe, pozwalające na nagrywanie i podgląd obrazu w wysokich rozdzielczościach – w tym przypadku 1280×1024 (1,3 Mpx). Taka rozdzielczość zapewnia swobodne rozróżnianie istotnych szczegółów, które mogą mieć duże znaczenie. Dodatkowo nagrywanie może być uruchamiane na podstawie sygnału przesłanego przez czujnik ruchu.

Kamera megapikselowa POE-250HD

Zastosowany w modelu standard kompresji plików H.264 zapewnia to, że na dysku tej samej pojemności można zapisać większą ilość danych, w porównaniu do formatu MPEG-4. Oprócz tego prościej dzięki temu osiągnąć wysoką przepustowość sieci. Kamera posiada dwukierunkowy system audio, dzięki któremu możliwe jest nagrywanie dźwięku i również jego przesyłanie do miejsca, w którym znajduje się kamera. Wytrzymała, szczelna a jednocześnie estetyczna obudowa kopułkowa pozwala na zastosowanie zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *