Kamera megapikselowa POE-100HDICR

Kamera megapikselowa POE100HDICR

Skuteczny monitoring sklepów, parkingów czy innych obiektów wymaga zastosowania kamer o dobrej jakości, takich jak kamera POE100HDICR, które umożliwiają nagrywanie w wystarczającej rozdzielczości, by możliwe było czytelne rozróżnianie szczegółów, zarówno podczas bieżącego podglądu jak i później, w czasie odtwarzania nagrania. Kamera udostępnia nagrywanie obrazu w rozdzielczoœci 1,3 Mpx (1280×1024), co pozwala na uzyskanie wyraźnych scen i ich późniejsze powiększenie w razie potrzeby.

Innym walorem, jaki posiada model, jak i pozostałe kamery IP, jest możliwość połączenia z internetem, dzięki czemu można w prosty i wygodny sposób konfigurować ustawienia i dostosowywać je do potrzeb użytkownika w sposób zdalny, z dowolnego miejsca posiadającego połączenie z internetem. Dodatkowo użytkownik może wymienić obiektyw, by wybrać taką opcję, która będzie jeszcze bardziej skuteczna w konkretnych warunkach. Jedną z funkcji jest wyzwalanie nagrywania obrazu poprzez detekcję ruchu, a powiadamianie o zdarzeniach mogą być przesyłane poprzez e-mail lub TCP.

Kamera megapikselowa POE-100HDICR-1

Wykorzystany w kamerze system kompresji plików H.264 sprawia, że na dysku tej samej pojemności można zapisać znacznie większą ilość danych, porównując do formatu MPEG-4. Dodatkowo łatwiej dzięki temu osiągnąć wysoką przepustowość sieci. Model może obsługiwać również CamPro Express – pakiet oprogramowania, który pozwala na równoczesny podgląd z 32 kamer na jednym komputerze. Te opcje decydują o wysokiej elastyczności i funkcjonalności, jakie posiadają kamery megapikselowe AirLive POE100HDICR.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *