Kamera megapikselowa POE-100HD

Kamera megapikselowa POE100HD

Systemy monitoringu tworzone przez  kamery IP POE100HD, zapewniają skuteczną ochronę obiektów i wygodną regulację wszystkich opcji. Dzięki połączeniu LAN z internetem, ustawienia kamery można konfigurować zdalnie, bez konieczności fizycznego przebywania w tym samym miejscu. Możliwości ustawienia z dowolnego miejsca posiadającego połączenie z internetem i taka sama możliwość bieżącego podglądu chronionego obszaru są niezwykle ważne w przypadku obiektów, które nie posiadają oddzielnej komórki zajmującej się cały czas tylko i wyłącznie monitoringiem.

Kamera megapikselowa POE100HD jest wyposażony w przetwornik 1/3″ Progressive CMOS, umożliwiający podgląd i nagrywanie w rozdzielczoœci 1280×1024 (1.3 Mpx). Reprezentuje wiec kamery megapikselowe, doceniane ze względu na czytelność obrazu. Kamera może być zasilana z tego samego połączenia, którym uzyskiwane jest połączenie z internetem (system Power over Ethernet), dzięki czemu można zminimalizować ilość kabli potrzebnych do podłączenia do kamery dla zapewnienia jej właściwego funkcjonowania.

Kamera megapikselowa POE-100HD

Z innych, bardzo wygodnych opcji warto wymienić możliwość powiadamiania o zdarzeniach na pocztę e-mail czy transfer obrazu poprzez ftp. Dodatkowo nagranie, oprócz formatów MPEG-4 i MJPEG, może być skompresowane do specjalnego formatu H.264, który zapewnia znaczne zmniejszenie wielkości przesyłanych i zapisywanych plików. Dzięki temu poszczególne kamery w zdecydowanie mniejszym stopniu zajmują połączenie sieciowe a dodatkowo monitoring wymaga mniejsze powierzchni dyskowej do zapisu nagrań.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *