Kamera megapikselowa PTZ PoE-2600HD

Kamera megapikselowa POE-2600HD

Najlepszy monitoring zapewniają kamery o szerokich możliwościach i dobrej jakości nagrań – takie jak POE-2600HD. Ta kamera zapewnia możliwość objęcia obszarem nagrywania właściwie każdej przestrzeni znajdującej się w zasięgu pola widzenia, ponieważ udostępnia obrót poziomy 355 stopni i pochylenie pionowe 90 stopni. Dodatkowo kamerą można wykorzystać również w nocy i w każdej innej sytuacji niedostatecznych warunków oświetleniowych, dzięki diodom – oświetlaczom podczerwieni.

Godnie prezentując kamery megapikselowe, POE-2600HD posiada wysoką rozdzielczość nagrywania – 1920×1080 (2 Mpx), co zapewnia wierną rejestrację i czytelne rozróżnianie nawet bardzo drobnych szczegółów. Co więcej, obraz można cyfrowo powiększyć za pomocą opcji zoom, bez zmniejszenia jakości podglądu i nagrania. Wbudowany czytnik pozwala na wygodne zapisywanie na kartach SD. Dzięki kompresji danych do formatu H.264, znacznie zmniejsza się wielkość zapisywanych plików, dzięki czemu monitoring wymaga mniejszej przestrzeni dyskowej.

Kamera megapikselowa PTZ PoE-2600HD

Jak i inne kamery IP, POE-2600HD można połączyć z internetem za pomocą sieci LAN lub WAN. Oprócz samego połączenia, kamera jest zasilana z kabla Ethernet, zapewniającego również dostęp internetowy. Pozwala to na minimalizację ilości potrzebnych kabli a tym samym redukcję kosztu ich zakupu. Model zapewnia możliwość podglądu z dowolnego miejsca podłączonego do internetu a także wysyłanie powiadomień o zdarzeniach na pocztę e-mail. Zgodność ze standardem ONVIF pozwala na stworzenie sieci monitoringu IP z kamer różnych producentów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *