Kamera megapikselowa Kamera-POE-200HD

Kamera megapikselowa POE-200HD

Skuteczny procesor obrazu pozwala na to, by kamery megapikselowe POE-200HD, rejestrowały obraz w wysokich rozdzielczościach. Model zapewnia podgląd i nagrywanie w rozdzielczości 1280×1024 (1,3Mpx), co ułatwia rozróżnianie istotnych detali, takich jak na przykład wygląd twarzy człowieka znajdującego się w chronionym sektorze. Zaprogramowany w kamerze standard kompresji plików H.264 sprawia, że na tej samej przestrzeni dyskowej można zapisać znacznie większą ilość danych, przy porównaniu do formatu MPEG-4. Dodatkowo łatwiej dzięki temu utrzymać wydajną przepustowość sieci.

Reprezentując kamery IP AirLive POE-200HD wykorzystuje połączenie z internetem, dzięki któremu użytkownik może skonfigurować wszystkie ustawienia oraz uzyskać podgląd z dowolnego miejsca na świecie, o ile posiada ono połączenie z internetem. W przypadku braku dostępu do niego, wystarczy posiadać telefon pracujący w technologii 2,5/3G, co dodatkowo rozszerza zakres. Jednym z ustawień jest przesyłanie informacji o zdarzeniach na pocztę e-mail, można również zewnętrznie podłączyć dodatkowe czujniki.

Kamera megapikselowa Kamera-POE-200HD

Dodatkowo monitoring za pomocą kamery megapikselowej POE-200HD umożliwia dwustronną transmisję dźwięku. Oznacza to, że dźwięk jest zarówno nagrywany, jak i może być przekazywany, czyli kamera może posłużyć w celu komunikacji z obszarem, w którym jest umiejscowiona. Ze względu na popularność kamer kopułkowych , model otrzymał właśnie ten kształt, który jest bardzo estetyczny. POE-200HD doskonale nadaje się do monitoringu pomieszczeń – biur, mieszkań, wind czy korytarzy chronionych budynków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *