Kamera megapikselowa OD-325HD

Kamera megapikselowa OD-325HD

Kamery megapikselowe OD-325HD dają szeroki wachlarz możliwości użytkownikowi, który zdecyduje wykorzystać je w systemie monitoringu. Model, dzięki przetwornikowi 1/3″ Progressive CMOS, pozwala na osiągnięcie rozdzielczości 1280×1024 podglądu i nagrania, co zdecydowanie wystarcza, by skutecznie rozróżnić szczegóły, na przykład detale twarzy lub tablicę rejestracyjną odjeżdżającego samochodu. Dzięki temu nadają się doskonale do monitoringu różnych obiektów.

Kamery AirLive OD-325HD to kamery IP, które dają możliwość połączenia z siecią LAN. Dzięki łączności z internetem, administrator monitoringu może w prosty sposób konfigurować ustawienia kamery, ponieważ potrzebuje do tego jedynie znajdującego się w dowolnym miejscu komputera podłączonego do sieci, który posiada zainstalowane oprogramowanie obsługujące kamerę. Dodatkowo powiadomienia o zdarzeniach mogą być przesyłane bezpośrednio na pocztę e-mail. Kamera obsługuje też CamPro Express – pakiet oprogramowania, który udostępnia opcję gwarantującą podgląd z 32 kamer za pomocą jednego komputera.

Kamera megapikselowa OD-325HD

Kamera megapikselowa OD-325HD umożliwia również monitoring nocny, dzięki wbudowanemu systemowi 24 diod podczerwieni, pozwalających na nagrywanie w zasięgu 25 metrów. Kamera posiada możliwość podłączenia dodatkowych zewnętrznych czujników, dzięki czemu można dodatkowo zwiększyć jej funkcjonalność – np. poprzez ustawienie uruchamiania nagrywania na podstawie ruchu wykrytego przez system detekcji w monitorowanym obszarze. Kamera została wyprodukowana z lekkiego i wytrzymałego stopu aluminium, zapewniającego wysoką trwałość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *