Kamera megapikselowa OD2060HD

Kamera megapikselowa OD-2060HD

Współcześnie kamery megapikselowe wypierają technologię CCTV ze względu na lepsze możliwości pod względem czytelności obrazu. Kamera OD-2060HD dzięki przetwornikowi Progressive CMOS obsługuje rozdzielczość 1920×1080 (2 Mpx), co pozwala na rejestrację drobnych szczegółów istotnych w kwestii monitoringu. Wykorzystany w kamerze system kompresji plików H.264 decyduje o tym, że na tej samej przestrzeni dysku można zapisać zdecydowanie większą ilość danych, przyrównując do formatu MPEG-4. Oprócz tego prościej dzięki temu zapewnić przepustowość sieci.

Jako doskonały model kamery IP AirLiveOD-2060HD jet podłączany do internetu, aby możliwe było proste konfigurowanie ustawień. Podgląd jest dostępny z dowolnego miejsca na Ziemi, o ile znajduje się tam komputer podłączony do internetu lub wykorzystujący technologię 2,5/3G telefon komórkowy. Dodatkowo współpraca z produktami posiadającymi system operacyjny Android oraz IOS (iPhone, iPad) daje szerokie możliwości w tym zakresie. Oprócz regulacji, możliwe jest także przesyłanie informacji o zdarzeniach na pocztę e-mail.

Kamera megapikselowa OD2060HD

Niezwykłą cechą kamery megapikselowej OD-2060HD jest możliwość obrotu, gwarantująca doskonały monitoring przestrzeni, które mogą tego wymagać. Przy kącie obrotu 355 stopni i kącie nachylenia 90 stopni, kamera może rejestrować sceny z praktycznie dowolnego kierunku, w zależności od bieżącej potrzeby administratora monitoringu. Profesjonalne rozwiązania OD-2060HD, w tym możliwość podłączenia dodatkowych urządzeń zewnętrznych, sprawiają że kamera znalazła swoje zastosowanie w zaawansowanych systemach bezpieczeństwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *