Kamera megapikselowa OD-2025-PHD

Kamera megapikselowa OD-2025HD

Wykorzystując kamery megapikselowe OD-2025HD, można poznać, czym jest skuteczny i niezwykle funkcjonalny monitoring. Podstawową zaletą modelu jest wysoka jakość obrazów podglądu i nagrań, jakie są tworzone. Jest to zapewnione przez przetwornik 1/3″ Progressive CMOS udostępniający wysoką rozdzielczość 1920×1080 (2Mpx). Dzięki niej rozróżnienie szczegółów jest sprawą oczywistą, nawet jeśli są to wyłącznie drobne, łatwe do przeoczenia detale.

Kamera OD-2025HD, jak i inne kamery IP, jest urządzeniem przeznaczonym do połączenia z internetem. Po połączeniu możliwe jest jej ustawianie z dowolnego komputera posiadającego dostęp do internetu a nawet z odpowiednio skonfigurowanego telefonu komórkowego (w tym iPhone lub telefon obsługujący usługę Windows Live Messenger). Przełomowym zastosowaniem jest możliwość przesyłania dźwięku w dwóch kierunkach – dzięki temu kamera może służyć nie tylko do nagrywania dźwięku, ale również jako komunikator z konkretnym sektorem. Informacje o zdarzeniach można otrzymywać wprost na pocztę e-mail.

Kamera megapikselowa OD-2025-PHD

Kamera posiada 24 diody podczerwieni oświetlające obszar, dzięki czemu możliwe jest nagrywanie w każdych warunkach oświetleniowych, również w sytuacji niedostatku światła zewnętrznego. To sprawia, że OD-2025HD sprawdza się jako monitoring przez całą dobę. Dodatkowo została wyprodukowana w standardzie ONVIF, dzięki któremu może współpracować z kamerami innych producentów, które tworzą jedna sieć monitoringu IP. Ta funkcje zapewnia dużą elastyczność, zwłaszcza kiedy różne obszary posiadają kamery różnych marek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *