Kamera megapikselowa OD-2025-PHD

Kamera megapikselowa OD-2025HD

Wykorzystując kamery megapikselowe OD-2025HD, można poznać, czym jest skuteczny i niezwykle funkcjonalny monitoring. Podstawową zaletą modelu jest wysoka jakość obrazów podglądu i nagrań, jakie są tworzone. Jest to zapewnione przez przetwornik 1/3″ Progressive CMOS udostępniający wysoką rozdzielczość 1920×1080 (2Mpx). Dzięki niej rozróżnienie szczegółów jest sprawą oczywistą, nawet jeśli są to wyłącznie drobne, łatwe do przeoczenia detale.

Kamera OD-2025HD, jak i inne kamery IP, jest urządzeniem przeznaczonym do połączenia z internetem. Po połączeniu możliwe jest jej ustawianie z dowolnego komputera posiadającego dostęp do internetu a nawet z odpowiednio skonfigurowanego telefonu komórkowego (w tym iPhone lub telefon obsługujący usługę Windows Live Messenger). Przełomowym zastosowaniem jest możliwość przesyłania dźwięku w dwóch kierunkach – dzięki temu kamera może służyć nie tylko do nagrywania dźwięku, ale również jako komunikator z konkretnym sektorem. Informacje o zdarzeniach można otrzymywać wprost na pocztę e-mail.

Kamera megapikselowa OD-2025-PHD

Kamera posiada 24 diody podczerwieni oświetlające obszar, dzięki czemu możliwe jest nagrywanie w każdych warunkach oświetleniowych, również w sytuacji niedostatku światła zewnętrznego. To sprawia, że OD-2025HD sprawdza się jako monitoring przez całą dobę. Dodatkowo została wyprodukowana w standardzie ONVIF, dzięki któremu może współpracować z kamerami innych producentów, które tworzą jedna sieć monitoringu IP. Ta funkcje zapewnia dużą elastyczność, zwłaszcza kiedy różne obszary posiadają kamery różnych marek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *