Kamera megapikselowa WN-2600HD

Kamera megapikselowa IP-200PHD

Kamery megapikselowe znajdują swoje zastosowanie zarówno przy monitoringu przestrzeni zewnętrznych, jak i pomieszczeń. Kamera IP-200PHD został stworzony specjalnie po to, by zapewnić wartościowe użytkowanie w tym drugim zakresie. Wysoka rozdzielczość nagrań (1600×1200, 2 Mpx) sprawia, że obrazy są wyraźne i ostre. Pozwala to na dostrzeżenie podczas podglądu lub w czasie późniejszego odtwarzania istotnych szczegółów, poza tym jest to znacznie wyższa rozdzielczość niż oferują kamery CCTV.

Wykorzystując właściwości kamery IP-200PHD jest podłączany do sieci internetowej. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie podglądu z każdego miejsca posiadającego dostęp do internetu a także z telefonów korzystających z technologii 3G. Wydajny format kompresji przesyłanego strumienia plików – H.264 – zapewniając wysoką przepustowość. Dodatkowo zapisywane pliki posiadają mniejszą wielkość i zajmują mniej miejsca na dysku, co obniża koszty magazynowania danych. Kamera jest wyposażona w czytnik kart SD.

Kamera megapikselowa WN-2600HD

Wśród wartościowych funkcji kamery warto wymienić możliwość wyzwalania nagrywania poprzez detekcję ruchu, dzięki czemu rejestrowane są wyłącznie sceny, podczas których w obszarze monitoringu odbywają się jakiekolwiek przemieszczenia. Kamera posiada funkcję dwustronnego przesyłania dźwięku, czyli zarówno jego nagrywania jak i przesyłania do miejsca, w którym znajduje się kamera. Model obsługuje też CamPro Express – pakiet oprogramowania, który pozwala na skuteczny monitoring z 32 kamer za pomocą jednego komputera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *