Kamera megapikselowa PoE 5010HD

Efektywna kamera 5-megapixelowa POE-5010HD AirLive

Dzięki kamerom megapikselowym możliwa jest zupełnie inna jakość rejestracji obrazu. To właśnie do nich należy przyszłość w monitoringu, ponieważ można połączyć je wydajnie z systemami komputerowymi oraz mieć do nich o wiele łatwiejszy dostęp niż do normalnych kamer analogowych. Jednym z modeli, które w ostatnim czasie pojawiły się na rynku w tej kategorii jest model POE-5010HD AirLive. Liczba pikseli w tego rodzaju sprzęcie to 5.0 Mpx, co lokuje go na najwyższych pozycjach, gdy chodzi o szczegółowość i czystość obrazu.

Kamera POE-5010HD został wyposażony w specjalny przetwornik 1/2.5″ Progressive CMOS oraz posiada on rozdzielczość 2592×1944 – to naprawdę imponujący wynik, ponieważ tego rodzaju kamera będzie mogła bez problemów poradzić sobie z wychwyceniem nawet najmniejszych szczegółów. To model, który posiada też mechaniczny filtr ICR oraz wyposażony jest w świetnej jakości obiekty, więc pozwala ona nawet na podgląd twarzy i tablic rejestracyjnych samochodów. Kamera obsługuje również dwukierunkowe audio – wyposażona jest w zewnętrzny mikrofon oraz głośnik.

To model, który doskonale sprawdzi się praktycznie wszędzie tam, gdzie ważna jest wysoka jakość obrazu w trakcie monitoringu. Połączenie modelu POE-5010HD marki AirLive z nowoczesnym oprogramowaniem pozwala na to, aby wyciągnąć z niego jeszcze więcej – stworzony w ten sposób system będzie gwarantował pełne bezpieczeństwo oraz niezliczone możliwości. Chociaż trzeba będzie za niego zapłacić nieco więcej niż za zwykłe modele, to ta inwestycja będzie w pełni zasadna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *