Bezpieczny i niezawodny, także do P2P router Gigabit 300Mbps GW-300R AirLive

Gdy poszukujesz odpowiedniego routera bezprzewodowego, musisz zawsze patrzeć na to, aby był to model, z którym podłączenie różnego rodzaju sprzętu do Internetu było jak najbardziej wydajne oraz przy tym bezpieczne. Jeśli nie zakupi się modelu, z którym będzie to możliwe, wówczas przyjemność korzystania z sieci nie będzie duża, a jeśli mowa o profesjonalnych urządzeniach, może to też mieć niebagatelny wpływ na bezpieczeństwo danych, dostępu do miejsc, gdzie nie powinny dostać się wirtualnie osoby niepowołane. Modelem, który zapewni zarówno bezpieczeństwo, jak i wydajność działania jest Gigabit 300Mbps GW-300R marki Air Live. 

Dlaczego warto pomyśleć o zakupie tego rodzaju urządzenia? Przyjrzyjmy się parametrom technicznym tego modelu. Gigabit 300Mbps GW-300R AirLive to router, który pozwala na utrzymanie połączeń do 20K sesji i przy tym na błyskawicznie pobieranie P2P. Zapewnia on szybkie połączenia bezprzewodowe w technologii 802.11n 300Mbps, a także po stronie LAN oferuje 3 porty Gigabit Ethernet 10/100/1000. To urządzenie doskonale nadaje się też do tworzenia sieci wraz z kamerami IP, więc idealnie będzie się z nim tworzyło sieć monitoringu.

Co jeszcze ciekawego posiada router Gigabit 300Mbps GW-300R AirLive? Warto wskazać, że sprzęt wyposażony został w technologię inteligentneto zarządzania poborem energii i cały czas dynamicznie dopasowuje moc urządzenia do tego, jakie wykonywane są dzięki niemu zadania. Zatem jeśli szuka się rozwiązania wszechstronnego, wówczas model Gigabit 300Mbps GW-300R będzie strzałem w dziesiątkę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *